info@spectro.pl

22 789 23 16, 22 789 20 62

SPECTROIL M/N

Start » Produkty » Oferta » Tribologia » SPECTROIL M/N

Spektrometr z rotacyjną elektrodą dyskową RDE

Zadaj pytanie o ten produkt

Spectroil M/N posiada zwartą budowę odporną na wstrzasy, przystosowaną do transportu i sa łatwymi w użyciu spektrometrami specjalnie do analizy oleju. Do wykonania analizy próbki stosowana jest przetestowana i niezawodna technika rotacyjnej elektrody dyskowej (RDE), udoskonalona o nowe możliwości i podwyższonych osiągach. Spectroil dokonuje pomiaru śladowych ilości pierwiastków rozpuszczonych lub zawieszonych jako drobne cząsteczki w naturalnych lub sztucznych produktach bazujących na nafcie.

Pozostaje on zalecanym instrumentem do analiz oleju dla zastosowań zarówno komercyjnych jak i wojskowych, ponieważ technologia umożliwiła stworzenie go mniejszym, szybszym, stabilniejszym, dokładniejszym i łatwiejszym w obsłudze. Jego konstrukcja bazuje na latach doswiadczeń uzyskanych w terenie i w laboratorium przez jego poprzedników Spectroil M i Spectroil Jr.

Spectroil M/N dla zastosowań komercyjnych posiada zdolnośc do analizy ,wszystkich zawartości metali, zanieczyszczeń i dodatków typowych jakie można znaleźć w próbkach zużytych olejów oraz dodatkowe ekranowanie umozliwiające jego eksploatację ,na okrętach i w otoczeniu wrażliwego sprzętu elektronicznego. Przeznaczony jest do pracy zarówno w laboratorium jak i na zewnątrz, tam gdzie konieczne jest uzyskanie natychmiastowych wyników analizy oleju.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o tematyce SPECTRO OIL M/N:

Załącznik

Download