info@spectro.pl

22 789 23 16, 22 789 20 62

Wyroby gotowe

Start » Branże » Przemysł metalowy » Wyroby gotowe

Gotowe towary, które są produkowane do dalszego przetwarzania, podlegają inspekcji przychodzącej i wychodzącej. Wiele bardzo różniących się materiałów można łączyć. Elastyczność analityczna dostępna w konfiguracjach z wieloma bazami sprawia, że ​​stacjonarny analizator metali jest ważnym partnerem w zakresie dokumentacji i przechowywania mierzonych produktów na każdym etapie i procesie roboczym. W zależności od wymagań analitycznych SPECTROLABSPECTROMAXx i SPECTROCHECK są idealne do tego zadania.

Mobilne spektrometry: SPECTROTESTSPECTROPORT i SPECTRO xSORT zostały zaprojektowane specjalnie do niezależnej od lokalizacji pracy. Te mobilne analizatory metali mogą być wykorzystywane na miejscu w celu odbioru towarów, aby zapewnić prawidłowe dostarczanie materiałów i kontrolować dalsze etapy przetwarzania lub przeprowadzić odpowiednią kontrolę wyrobów gotowych przed wysyłką.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od aplikacji można używać SPECTRO XEPOSSPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok, za pomocą XRF monitorować również można stężenia kąpieli powlekających .