info@spectro.pl

22 789 23 16, 22 789 20 62

Półprodukty

Start » Branże » Przemysł metalowy » Półprodukty

Półprodukty i komponenty, które są produkowane do dalszego przetwarzania, podlegają inspekcji przychodzącej i wychodzącej. Elastyczność analityczna dostępna w konfiguracjach z wieloma bazami sprawia, że ​​stacjonarny analizator metali jest ważnym partnerem w zakresie dokumentacji i przechowywania mierzonych produktów na każdym etapie i procesie roboczym. W zależności od wymagań analitycznych SPECTROLABSPECTROMAXx i SPECTROCHECK są idealne do tego zadania.

Mobilne spektrometry SPECTROTESTSPECTROPORT i SPECTRO xSORT zostały zaprojektowane specjalnie do niezależnej od lokalizacji pracy. Te przewoźne i przenośne analizatory metali są stosowane na miejscu w procesach produkcyjnych do analizy i identyfikacji gatunków; pomagając w ten sposób zapewnić właściwy skład i dokumentację zamówień klientów przed dostawą.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od aplikacji można używać SPECTRO XEPOSSPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok, stężenia kąpieli powlekających są również monitorowane za pomocą XRF.