info@spectro.pl

22 789 23 16, 22 789 20 62

SPEKTROMETR EMISYJNY / ISKROWY SPECTROMAXx wersja biurkowa

Start » Produkty » Oferta » Spektrometry stacjonarne iskrowe » SPEKTROMETR EMISYJNY / ISKROWY SPECTROMAXx wersja biurkowa
Optyczny Spektrometr Emisyjny
Zadaj pytanie o ten produkt

SPEKTROMETR SPECTROMAXx

  • Zwiększający wydajność: Perfekcyjny do rutynowych i precyzyjnych analiz wszystkich materiałów przychodzących i wychodzących a także do kontroli procesu (w tym azotu) w odlewniach.
  • Jeszcze bardziej inteligentny: Unikalna standaryzacja - iCAL 2.0. – Pozwala zaoszczędzić średnio 30 min dziennie przy pomocy tylko jednej próby, utrzymując tą samą standaryzację. niezależnie od większości zmian temperatury.
  • Coraz szybszy: Skrócony czas pomiaru o 12% w porównaniu z poprzednim modelem ( na przykładzie stali nisko stopowych czas pomiaru zredukowano o 3 sekundy)

Stacjonarny spektrometr emisyjny typu  SPECTROMAXx służy głównie do testowania materiałów w odlewniach oraz do kontroli procesu materiałów przychodzących i wychodzących w przemyśle metalowym na całym świecie. Określa wszystkie 54 pierwiastki stosowane w metalurgii, w tym analiza metali pod kątem węgla, fosforu, siarki i azotu. To już Ósma generacja analizatora metali SPECTROMAXx, która oferuje drastycznie zmniejszone koszty operacyjne, znacznie krótszy czas pomiaru i mniejsze wymagania dotyczące konserwacji - oferując jednocześnie wyjątkową precyzję i stabilność. Dostępny jest w dwóch wersjach: podłogowej i biurkowej z skonfigurowanym zakresem spektralnym w oparciu o analityczne wymagania klienta. Cechuje go prawdziwie intuicyjna obsługa za pomocą przycisków paska narzędzi, systemu zarządzania użytkownikami i wyraźnego odseparowania części operatora od zaplecza analityczno serwisowego. Pomiar jest kontrolowany za pomocą wyraźnych symboli i przycisków paska narzędzi. Dzięki nowym profilom aplikacji można ustawić informacje specyficzne dla klienta przed rozpoczęciem pracy, odciążając techników laboratoryjnych od czynności administracyjnych. Oprogramowanie urządzenia SPECTROMAXx  niezależnie monitoruje wszystkie parametry operacyjne. Dynamicznie określa wymagany czas pomiaru na podstawie danych właściwości próbki, a nawet pokazuje, kiedy stolik iskrzeń wymaga czyszczenia w zależności od rodzaju badanych próbek. Opcjonalna obsługa AMECARE między maszynami (M2M) umożliwia proaktywne alerty, których kopie zapasowe są tworzone przez bezpośrednie połączenie z komputerem zdalnym technika serwisu SPECTRO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów firmy SPECTRO to właśnie SPECTROMAXx stał się światowym bestselerem w swojej klasie. Zapraszamy do obejrzenia multimedialnej prezentacji na temat iCAL - unikalnej oraz sprawdzonej metody rekalibracji spektrometru na podstawie tylko jednej próby.

SPECTROMAXx

Download