info@spectro.pl

22 789 23 16, 22 789 20 62

SPEKTROMETR EMISYJNY / ISKROWY SPECTROCHECK

Start » Produkty » Oferta » Spektrometry stacjonarne iskrowe » SPEKTROMETR EMISYJNY / ISKROWY SPECTROCHECK

Najwyższa wydajność i niezawodność w najniższej możliwej cenie.

Zadaj pytanie o ten produkt

SPEKTROMETR SPECTROCHECK

 

  • Oszczędny: Ultraszybka standaryzacja przy użyciu jednej próbki - oparta na inteligentnej logice kalibracji SPECTRO (iCAL) - pozwalająca zaoszczędzić średnio 30 minut dziennie.
  • Zaawansowana technologia optyczna zapewniająca wysoką wydajność i przystępną cenę
  • Zmniejszone o 70% zużycie argonu w trybie gotowości w porównaniu z poprzednim modelem
  • Oszczędność miejsca: 35% mniejsza powierzchnia niż w poprzednim modelu

Stacjonarny analizator metali SPECTROCHECK został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić wymagania wydajnościowe jak i budżetowe małych i średnich przedsiębiorstw. Ten wysokiej jakości, kompaktowy i niedrogi spektrometr jest idealnym rozwiązaniem do rutynowych analiz zawartości pierwiastków w metalach na bazie żelaza, aluminium i miedzi.

Dzięki instrumentowi SPECTROCHECK  firmy mogą zapewnić swoich partnerów, że ich wyroby/ dostawy zostały rzetelnie przetestowane pod kątem spełnienia najbardziej rygorystycznych kompozycji chemicznych i norm jakości.

Zupełnie nowy interfejs prezentuje przejrzysty, przyjazny użytkownikowi ekran. Klient sam może spersonalizować swoje urządzenie za pomocą systemu wtyczek płacąc jedynie za wybrane przez siebie moduły.

Stacjonarny analizator metali SPECTROCHECK został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania wydajnościowe - i budżetowe - małych odlewni, zarówno żelaznych, jak i nieżelaznych; a także dostawców motoryzacyjnych i innych producentów metali. To wysokiej jakości, kompaktowe i niedrogie urządzenie jest idealne do rutynowej analizy zawartości pierwiastków w różnych próbkach metali, takich jak metale na bazie żelaza, aluminium lub miedzi. Organizacje korzystające ze SPECTROCHECK mogą mieć pewność, że ich metale zostały rzetelnie przetestowane pod kątem zgodności z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami dotyczącymi zawartości i jakości.

Najnowszy model łączy w sobie jeszcze niższy koszt eksploatacji z ciągłą precyzją, stabilnością i wyjątkową wydajnością analityczną. Ultraszybka standaryzacja jednej próbki - oparta na inteligentnej logice kalibracji SPECTRO (iCAL) - pozwala zaoszczędzić średnio 30 minut dziennie. Nowe funkcje oszczędzania argonu umożliwiają całkowite odcięcie przepływu podczas przestojów i 70% mniejsze zużycie argonu w trybie gotowości. A przeprojektowana, zajmująca niewiele miejsca obudowa jest o 35% bardziej kompaktowa i skonfigurowana z jeszcze większą dostępnością dla łatwej, bezpiecznej funkcjonalności i konserwacji.

Wszystkie funkcje przyrządu, od nowych komponentów sprzętowych po modułową funkcjonalność i nieskomplikowany interfejs oprogramowania, zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności. Dzięki temu SPECTROCHECK jest prosty w obsłudze i konserwacji - nawet dla operatorów bez specjalistycznej wiedzy.

Czy jakikolwiek analizator metali oferował kiedykolwiek tak dużą wydajność przy tak niskich kosztach? SPECTROCHECK jest dostępny w zaskakująco niskiej cenie!

Aby uzyskać dodatkowe informację na temat SCPECTROCHECK prosimy o wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza lub bezpośredni kontakt z naszym biurem.